Фанкойл Mycond MCFG-300T2 white / black / art
| Теплова потужність | Мін. 3.80 кВт |
| Теплова потужність | Макс. 7.20 кВт |
| Тип монтажу | підлоговий |
| Тип монтажу | настінний |
| виконання | зовнішня установка |
| Можливість роботи на охолодження | Є, передбачено |
| автоматика управління | вбудована сенсорна |
| колір | Білий, дизайнерський |
| Країна виробник | Англія |
| Висота | 670 мм |
| Ширина | 1300 мм |
| Витрата повітря | Макс. 580.00 м. Куб. на годину |
| глибина | 130 мм |
| Рівень шуму | Мін. 28.00 дБ |
| Електрична потужність | Макс. 25.00 Вт |
Опис
Переваги фанкойла Mycond:
- дизайнерське рішення для вашого приміщення (в білому кольорі, чорному кольорі, в дизайнерському варіанті)
- низький рівень споживання енергії
- Вбудоване сенсорне управління
- Карбоновий фільтр з очищенням повітря
- Товщина корпусу – 13 см
- Низький рівень шуму
- Низьке споживання електроенергії
Технічні характеристики фанкойла
- Модель – Mycond MCFG-300T2
- Серія – Mycond Glass MCFG
- Повна холодильна потужність – 3,5 кВт (температура теплоносія +7 / + 12 ° C, температура в приміщенні +27 / + 19 ° C)
- Теплова потужність 3,80 кВт (температура теплоносія + 50 ° C, температура в приміщенні + 20 ° C)
- Теплова потужність 7,20 кВт (температура теплоносія вх / вих +70 / +60 ° C, температура в приміщенні + 20 ° C)
- Діаметр підключень – 3/4 “
- Рівень шуму – 39 Дб (максимальний), 28 Дб (мінімальний)
- Виробник – Mycond – Англія
- Додаткові опції – комплект ніжок для підлогової установки, 3-ходовий клапан, пульт ДУ


















Відгуки
Відгуків немає, поки що.