Програма АЙ КЬЮ ЕНЕРДЖІ (IQ Energy)

розрахована на те, що б зробити більш доступними енергоефективні технології для українців, модернізувати системи і раціоналізувати споживання енергоресурсів. Основним донором по фінансуванню гарантів для енергозберігаючих технологій є ЄБРР, а так само спонсорство країн Швеції та Австралії.

На сьогодні програма успішно впроваджена більш ніж в 20 країнах світу.

Купуючи спеціальні матеріали і обладнання для підвищення енергоефективності свого житла, громадяни України гарантовано отримують 35% повернення від всієї повної вартості обладнання (монтаж включно!). Існує обмеження на розмір суми повернення коштів для одного об’єкта це 3000 євро в еквіваленті гривні.

Так які ж товари можна купувати для участі?

Чи існують обов’язкові умови отримання гаранта компенсації за програмою IQ Energy?

 

  1. ПЕРШЕ умова: необхідно взяти кредит тільки у банків перелік яких є на офіційному сайті програми розвитку, на сьогодні це:

2. ДРУГА умова: необхідно обов’язково переконається, що обладнання, яке ви збираєтеся придбати має сертифікат енергоефективності та допуск для участі в програмі. Це з легкістю можна зробити, перейшовши за посиланням: http://www.iqenergy.org.ua/ru/technologies.

Так само на цьому етапі, необхідно перевірити чи є компанія постачальник обладнання в списку компаній представлених на сайті.

Компанія ТОВ «СІЛС» – сертифікована організація програми розвитку. У нас великий досвід участі і проходження програми АЙ Кью енерджі – вже понад 100 об’єктів в різних сферах енергозбереження. Ми із задоволенням поділимося з вами нашими знаннями, надамо підтримку на кожному етапі реєстрації аж до отримання гранту.

 

Які покрокові інструкції отримання відшкодування IQ Energy (АЙ КЬЮ Енерджі)?

Правильно вибрати на сайті технологію енергоефективності.

Наша кваліфікована команда допоможе вам правильно визначиться з обладнанням, для отримання максимально правильного ефекту енергозбереження та фінансової вигоди.

Згенерувати сертифікат технології.

Вибираючи категорії і марки товару в каталозі технологій на офіційному сайті, необхідно провести генерацію сертифікати придатності. Його необхідно зберегти, він вам ще знадобиться при реєстрації на отримання

 

Отримання від постачальника рахунку фактури.

Після підбору обладнання, укладення договору з клієнтом і затвердження вартості монтажу, ми виставляємо вам рахунок-фактуру необхідний для отримання кредиту. Даний рахунок є фінансовою документацією підтверджує укладення угоди, його скан-копія буде додаватися при отриманні компенсації. Можливо, у вас буде два рахунки: рахунок фактура на обладнання та матеріали і рахунок фактура на монтаж. Таке можливо, якщо ви звертаєтеся в дві різні організації ПРОДАВЦЯ і ПІДРЯДЧИКА. В ідеалі це має бути один постачальник. В такому випадку ви позбудетеся від зайвої документації і заощадите свої кошти і час. За умовами програми ви так само можете змонтувати обладнання самостійно.

Оформлення кредитного договору

Ви маєте можливість скористатися послугами таких банків:

АО «ОТП Банк»

АО «Укрсиббанк»

ПАО «Райффайзен Банк Аваль»

Ви вибираєте банк з найкращими для вас умовами кредитування: -кредит готівковими коштами; -кредит під заставу депозиту клієнта; -кредитна карта з кредитним лімітом. Одним з найбільш вигідних умов на сьогодні є варіант отримання кредитних коштів під заставу депозитних коштів. Для цього кредиту вам необхідно відкрити депозит у банку на суму не нижче 80% від суми кредиту. У такому випадку дохід з депозиту перекриє всі витрати за користування кредитом (комісію, щомісячний відсоток і т.д.) Наші співробітники завжди підкажуть, який найбільш вигідний варіант кредитування для конкретно ваших фінансових умов. обладнання самостійно.

Відкриття іменного особистого рахунку

Після отримання кредитних коштів, вам необхідно відразу відкрити валютний іменний рахунок в банку, який вас кредитує. Дані реквізити ви будете вказувати при реєстрації на порталі та саме на це рахунок зарахується компенсація 35%

Оплата за обладнання згідно рахунку – фактури.

Після отримання кредитних коштів, ви оплачуєте виписаний на етапі 3 рахунок-фактуру постачальника. УВАГА!!! Обов’язково збережіть квитанцію про оплату, в якій вказані повні дані платника (кредитора) а також дані рахунки фактури. Надалі ця квитанція знадобиться вам для підтвердження оплати в програмі отримання компенсації.

Реєстрація в програмі IQ Energy.

Після отримання всієї необхідної документації, ви можете сміливо проходити 1 частина реєстрації на порталі http://www.iqenergy.org.ua. Реєструючись, правильно пишіть вашу електронну адресу, так як пошта є основним засобом зв’язку з клієнтом при реєстрації. В анкеті ви вкажете всі дані по вашому кредиту, особисті і контактні дані. УВАГА! Зареєструватися потрібно не пізніше, ніж 4ре місяці з моменту отримання кредиту! При подачі заявки, ми поетапно вас супроводжуємо (можемо навіть бути присутнім), що б ви не допустили помилку і гарантовано отримали компенсацію.

Після успішного проходження цієї частини реєстрації, ви через кілька днів, як тільки співробітник порталу АЙ КЬЮ ЕНЕРДЖІ зв’яжеться з банком і підтвердить інформацію про повчанні вами кредиту, отримаєте на електронну пошту лист. У листі окремою графою присутній циклічна посилання на продовження реєстрації.

Друга частина-це верифікація проекту – є найскладнішою, вам доведеться заповнення Форми запиту (етап 11 нижче).

Фотографії місця і об’єкта до початку установки і робіт.

Для того що б підтвердити, що на об’єкті було дійсно змонтовано обладнання вам НЕОБХІДНО ОБОВ’ЯЗКОВО робити фото до початку монтажу обладнання. Приміщення і місце, де планується ставити, ніж більш докладні фото, тим краще.

Власне процес монтажу обладнання.

Протягом 4-х місяців з моменту отримання кредиту, вам необхідно повністю закінчити проект, змонтувавши всі вузли. Вам необхідно виробляти максимальну кількість фотозвітів всіх процесів установки. На цьому етапі підписуються і видаються клієнту всі необхідні документи оригінали такі як Рахунки, видаткові документи, акти виконаних робіт, акт першого пуску і т.д.

Прикінцеві фотографії вже працюючого устаткування.

Зробіть фотографії об’єкта який вже введений в експлуатацію, бажано з того ж самого ракурсу з якого були зроблені фото на етапі 8 до монтажу. Необхідно зробити фото вдалині і поблизу об’єкта, так само фото з серійними номерами, зазначеними в технічній документації і гарантійних талонах.

Перехід по посиланню і подача 2 частини реєстрації об’єкта за програмою IQ

При переході на заключний етап заповнення форми у вас вже повинні бути готові всі фото і скан – копії зазначених нижче документів. ВАЖЛИВО !!! ДО ЦЬОГО МОМЕНТУ МОЖНА ЗАПЛЮЩУВАТИ КРЕДИТ БАНК!

Програма перевірить, чи є у вас кредитна заборгованість і якщо немає залишку по кредиту, вам просто відмовлять у відшкодуванні компенсації. На другому етапі ви зможете завантажувати документи не все відразу в один день. Припустимо: ви перейшли по посиланню і побачили, що у вас відсутній технічний паспорт на обладнання завантажити скан, якого вимагає програма. Це не страшно його можна буде довантажити завтра. Посилання активна і ваш шаблон залишається відкритим до редагування до моменту поки ви не натиснете останній пункт ВІДПРАВИТИ. Перелік документів на отримання гаранта (скан копії або фото)

-кредитний договір із зазначенням вичерпної інформації про призначення виплати кредитних коштів; -сертифікат на відповідність (Етап 2); – фінансове підтвердження перерахування коштів постачальнику

– квитанція (Етап 6), а так же вся необхідна фінансова документація по програмі IQ Energy надається вам постачальником (нами) (Етап 9);

– номер рахунку для зарахування євро відкритого раніше вами в банку (Етап 5);

– весь пакет технічної документації на обладнання (гарантійні талони з печатками і серійними номерами, інструкції по експлуатації обладнання, технічна документація по проекту, специфікація і технічний паспорт з відміткою ОТК); – фотографії вашого об’єкта до, під час і після закінчення монтажу та установки. Переконливе прохання зберігати всі документи в оригінальному вигляді, вони вам ще знадобляться в разі виїзної перевірки від ЄБРР.

Верификация объекта – процесс проверки.

Після того як ви відправили запит, і повністю заповнили шаблон починається власне перевірка виконань вимог програми IQ Energy.

На цьому етапі за попередньою домовленістю до вас можуть приїхати представники компаній донорів гарантів даної програми з ВИЇЗНИЙ ПЕРЕВІРКОЮ, що б особисто візуально переконається у відповідності вашого обладнання і документації, тим даними, які ви подали в заявці на отримання компенсації.

Але найчастіше представники програми АЙ КЬЮ ЕНЕРДЖІ проводять дистанційно перевірку, так звану камеральної без виїзду на об’єкт.

На цьому етапі у вас можуть зажадати додаткові дані по об’єкту в електронному вигляді шляхом запиту на електронну пошту, якщо інформація надана вами в заявці виявиться неповною.

Даний етап закінчується двома можливими варіантами:

  1. За умови дотримання всіх умов щодо реєстрації об’єкта за програмою IQ Energy – вам присуджується грант.

  2. Вам можуть відмовити в нарахуванні компенсації, якщо були дотримані правила отримання гранту:

МОЖЛИВІ ПРИЧИНИ ВІДМОВИ У КОМПЕНСАЦІЇ:

Заключний етап зарахування 35% компенсації

Виплати компенсацій ЄБРР проводяться 1 раз на місяць. Дані виплати не підлягають оподаткуванню 18% податком ПДФО, відповідно до ст. 165 ПКУ і є вашими особистими грошима, можуть бути переведені в готівку до закриття кредиту

.