Фанкойл Mycond MCFS-300T2 серія Silent
| Теплова потужність | Мін. 4.20 кВт |
| Теплова потужність | Макс. 6.30 кВт |
| Тип монтажу | підлоговий |
| Тип монтажу | настінний |
| виконання | зовнішня установка |
| Можливість роботи на охолодження | Є, передбачено |
| автоматика управління | вбудована сенсорна |
| колір | Білий, дизайнерський |
| Країна виробник | Англія |
| вага виробу | 34 кг |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 1294 мм |
| Витрата повітря | Макс. 580.00 м. Куб. на годину |
| глибина | 129 мм |
| Рівень шуму | Мін. 21.00 дБ |
| Електрична потужність | Макс. 33.00 Вт |
Опис
Фанкойли Mycond Silent
Фанкойл – це пристрій, який охолоджує або нагріває повітря в приміщенні. Традиційно, фанкойл складається з двох агрегатів – вентилятора (fan) і теплообмінника (coil). Фанкойли ефективно доповнюють систему опалення з використанням теплового насоса. Обладнання не вимагає високих температур води для опалення будинку, а також дозволяє економити. Невеликі габарити установки із сенсорною панеллю керування роблять процес експлуатації максимально комфортним.
Нова серія дизайнерських фанкойлів Mycond Silent – це тихий, економічний і надійний елемент системи клімату вашого будинку. Моделі виконані в сучасному стилі, щоб відповідати зовнішньому вигляду будь-якого приміщення або бути максимально непомітними.
Технічні характеристики фанкойла
- Модель – Mycond MCFS-300T2
- Серія – Mycond Silent
- Повна холодильна потужність – 3,1 кВт (температура теплоносія +7 / + 12 ° C, температура в приміщенні +27 / + 19 ° C)
- Теплова потужність 4,2 кВт (температура теплоносія + 50 ° C, температура в приміщенні + 20 ° C)
- Теплова потужність 6,3 кВт (температура теплоносія вх / вих +70 / +60 ° C, температура в приміщенні + 20 ° C)
- Діаметр підключень – 1/2 “
- Рівень шуму – 42,1 Дб (максимальний), 21 Дб (мінімальний)
- Виробник – Mycond – Англія
- Додаткові опції – комплект ніжок для підлогової установки, пульт ДУ
















Відгуки
Відгуків немає, поки що.