Установка теплового насоса LG Therma V -HN1616.NK3, HU161.U33

ОБСЯГ / ПЛОЩА

200 м2 (будинок на стадії будівництва c дуже маленькими тепловтратами) Миколаївська область


ЗАВДАННЯ

Система опалення тепла підлога і гаряче водопостачання.


РІШЕННЯ

LG Therma V -HN1616.NK3, HU161.U33 Інверторний тепловий насос повітря-вода (220 V)

Потужність 16 кВт


ВИГОДА ДЛЯ КЛІЄНТА

LG Therma V -HN1616.NK3, HU161.U33 пропонує краще рішення для опалення будинку та гарячого водопостачання за допомогою инверторной технології LG. Він в 4 рази більше енергоеффектівен, ніж котельня, завдяки поглинанню енергії з навколишнього середовища.
Діапазон нагріву для зовнішньої температури становить до -20 ° C, а температура води на виході може досягати макс. 57 градусів.

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ:

  • THERMA V оснащений компресором BLDC *, в якому використовується сильний неодимовий магніт. Компресор має підвищену ефективність у порівнянні зі стандартним інверторним продуктом і оптимізований для сезонної ефективності.
  • THERMA V оснащений високоефективним водяним насосом класу A. Тиск насоса регулюється відповідно до проектних умовами.
  • Ефективність і продуктивність поліпшуються за рахунок збільшення швидкості теплообміну широкого ребристого ребра і нової оптимальної конструкції розподільника, застосовуваної до теплообмінника
  • Двигун вентилятора LG BLDC забезпечує додаткову економію енергії до 40% на низькій швидкості і 20% на високій швидкості в порівнянні з двигуном змінного струму.

У тандемі з якісним теплою підлогою тепловий насос повітря-вода компанії ЛШ зможе 100% забезпечити теплом навіть такий великий особняк.